Google_map

Haritayı büyüt

Merkez
Adres: Okmeydanı Boruçiçeği Sok. No:16, 34382, Şişli, İstanbul
Telefon: +90 (212) 220 6400
Belgegeçer: +90 (212) 222 5889

map_fabrika

Haritayı büyüt

Fabrika
Sofalı Çesme Sok. No.72-74, 34091, P.K. 16, Edirnekapı, İstanbulAdres:
Telefon: +90 (212) 534 7900 - 01

İletişim Formu
Lütfen bir departman seçiniz:
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz: *
Konu:
Mesajınız:
Resimdeki karakterleri giriniz.

Bu kısımdan yapacağınız iş başvuruları işleme alınmamaktadır.

Santa Farma tüm iş başvurularını Kariyer.net üzerinden kabul etmektedir.

Açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için Kariyer.Net sitesini ziyaret ediniz.

Untitled document blank
Adana
adana@santafarma.com.tr
Kurttepe Mahallesi, 83004 Sk.
Tümer Plaza No:1 K:1 D:2
Çukurova - ADANA
Tel:   (322) 247 2676
Tel:   (322) 247 2677
Faks: (322) 247 26 78 
Ankara
ankara@santafarma.com.tr
Öveçler Mah. 1322.Cad.
Akay Apt. No.13 /4-5
Dikmen - ANKARA
Tel:   (312) 479 9664 
Tel:   (312) 480 3640 
Tel:   (312) 480 3641 
Faks: (312) 479 9665 
Antalya
antalya@santafarma.com.tr
Öğretmenevleri Atatürk Bulvarı 
Sade Apt. No.84/4 
Konyaaltı - ANTALYA
Tel:   (242) 228 7774 
Faks: (242) 229 6963
Bursa

bursa@santafarma.com.tr
Çamlıca Mah. Aslı Sk.
Ünal Apt.
No.10 D:2 
Nilüfer-BURSA
Tel:   (224) 453 4265 
Faks: (224) 453 4266

Diyarbakır

diyarbakir@santafarma.com.tr
Peyas Mah. Mahabat Blv.
51. Sk. Azel Çetin Durmaz
Rezidans 1. Etap B Blok
No:129 Kat:1 D:1
Kayapınar-DİYARBAKIR
Tel:   (412) 251 1567
Faks: (412) 251 1568

Erzurum
erzurum@santafarma.com.tr
Kazım Karabekir Mah.
Yeni Terminal Cad.
Dönmez Apt. A Blok No.4 K:4 
ERZURUM
Tel:   (442) 235 4506 
Faks: (442) 235 4507
İstanbul (Anadolu)

istanadolu@santafarma.com.tr
İnönü Mah. Piri Mehmet Paşa Cad.No.1-1
Mete Han İş Merkezi Kayışdağı
Ataşehir - ISTANBUL
Tel:   (216) 572 1051
Tel:   (216) 572 1043 
Tel:   (216) 572 1928
Faks: (216) 573 1358

İstanbul (Avrupa)

istavrupa@santafarma.com.tr
Okmeydanı Boruçiçeği Sok.No:21 
Şişli - ISTANBUL
Tel:   (212) 220 6400
Faks: (212) 320 3665

İzmir
izmir@santafarma.com.tr
Tepekule Mah. 2084/7 Sok.
Ömerağa Apt. No.4 Kat.1 D.1-4 
Bayraklı - İZMİR
Tel:   (232) 371 4232 
Faks: (232) 346 2246
Malatya
malatya@santafarma.com.tr
Niyazi Mah. Niyazi Sok.
Çınarlar Plaza No:50 K:1 D:4 
MALATYA
Tel:   (422) 371 2952
Faks: (422) 371 2927 
Trabzon

trabzon@santafarma.com.tr
Yıldızlı Mahallesi
Sahil Yolu Caddesi
Mert Apt. No.81
Kat.4 Daire 7
Akçaabat
TRABZON
Tel:   (462) 230 4602
Faks: (462) 230 6715