Arama

SANTA FARMA, internet sitesi ziyaretçilerinin, elektronik yöntemlerle toplanan bilgilerin niteliği, bu bilgilerin ne şekilde toplandığı, ne şekilde kullanıldığı ve kimlere açıklandığı veya açıklanabileceği yönündeki bilgi taleplerini gözetmektedir.

Çevrimiçi Gizlilik Politikasına İlişkin Önemli Sınırlamalar

Bu politika sadece doğrudan bu politikaya bağlı olan internet siteleri için geçerli olup, çevrim içi veya çevrim dışı yöntemlerle diğer alanlarda toplanan bilgiler için geçerli değildir. Bu politika, bu politikaya tabi olan bir internet sitesinde verilen bir bağlantı vasıtasıyla erişim sağlanabilecek üçüncü şahıslara ait internet siteleri için geçerli değildir. Üçüncü şahıslara ait internet sitelerinin Kişisel Bilgileri (aşağıda tanımlandığı şekilde) ne şekilde topladıkları, kullandıkları ve ifşa ettikleri hakkında bilgi edinmek için ilgili internet sitesinin gizlilik politikalarını incelemeniz gerekmektedir.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Formlar veya veri alanları vasıtasıyla gönüllü olarak tarafımıza iletilenler dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamamaktayız. İnternet sitelerimizin birçok alanını kimliğinizi belirtmeden veya Kişisel Bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitelerimizin belirli alanları soru sormak, yorumlarda bulunmak veya çeşitli bilgiler sunmak amacı ile bizimle irtibat kurmanıza olanak sağlamaktadır. Soru sorarken, yorumlarda bulunurken veya diğer bilgileri sunarken Kişisel Bilgilerinizi ifşa ediyor olabileceğinizi hatırınızdan çıkartmayınız.

Kişisel Bilgiler, adınız, açık adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve benzeri diğer bilgiler gibi kimliğinizin tanımlanmasını sağlayacak bilgilerdir (“Kişisel Bilgiler”). Kişisel Bilgilerinizin toplanmasını istemiyor iseniz lütfen bu tür bilgileri sunmayınız. Ancak, Kişisel Bilgiler de dahil olmak üzere, talep edilen bilgileri sunmadan, bu tür bilgilerin sunulmasını gerektiren belirli özellikleri kullanmanızın ya da etkinliklere katılmanızın mümkün olmayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Kişisel Olmayan Bilgilerin Toplanması

Kişisel olmayan bilgiler, sorduğunuz sorular ya da sunduğunuz yorumlar, fikirler ve öneriler gibi şahsi olmayan bilgilerden veya tarafımızdan toplanabilecek ve herhangi bir Kişisel Bilgi ile bağlantılı olmayan bilgilerden oluşmaktadır. Kişisel olmayan bilgiler gizlilik taşımayan bilgiler olarak değerlendirilecek ve size karşı herhangi bir yükümlülük taşımaksızın, herhangi bir amaç için ve herhangi bir şekilde ifşa edilebilecek ve/veya kullanılabilecektir.

Site Sorumlusu

Seçil YÜKSEL
SANTA FARMA İlaç İlaç Sanayii A.Ş. 
Okmeydanı, Boruçiçeği Sok. No:16 34382 Şişli - İstanbul
Tel :+90 212 220 64 00-2237 Faks:+90 212 210 63 68

Sağlık Çalışanı Mısınız?

Sağlık çalışanları haricindeki kişilerin bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir. Bu bölüme girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.

Evet Hayır