Arama

Ekol

SANTA FARMA'LININ EKOL’Ü VAR

Santa Farma’nın sağlığa sağlıklı hizmet verme vizyonunun temelinde, kökeninde girişimcilik, cesaret ve aile değerlerinin yer aldığı bir kurumsal kültür yatıyor. Bu kurumsal kültür yıllar boyunca tüm Santa Farma’lılar tarafından ortak hayallerle, ortak hedeflerle, ortak dille ve ortak akılla oluşmuştur.

Santa Farma, bu anlayışıyla birçoklarınca ilaç sektörünün “okulu” olarak tanımlandı. Santa Farma'lılarsa, Santa Farma’yı bir okulun çok ötesinde, farklı zamanlara, kitlelere erişen, etkileyen, konuşturan bir “EKOL” haline getirdi. Her Santa Farma'lı da kendi bünyesinde bir ekolü temsil etti.

Santa Farma'lılar, bu felsefeyle yepyeni bir iletişim, etkinlik, eğlence ve etkileşim platformu ve markası olan “EKOL”ü hayata geçirdi.

EKOL, Türkiye’nin her yanına yayılmış Santa Farma'lıların birbirleriyle iletişim kurmasına ve paylaşımlarda bulunmasına olanak tanıyan tüm araç ve etkinlikleri kendi çatısı altında topluyor.  EKOL’ün tüm çalışmaları Santa Farma'lıların oluşturduğu EKOL Proje Takımı tarafından koordine ediliyor.

Sağlık Çalışanı Mısınız?

Sağlık çalışanları haricindeki kişilerin bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir. Bu bölüme girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.

Evet Hayır